Niedziela, 18 kwietnia 2021Imieniny: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław
 
Home
95 lat mineło... PDF Drukuj Email


 

 

95 lecie Lasów Państwowych


W tym roku leśnicy świętują  95 lecie istnienia .Warto zauważyć, że Lasy Państwowe to 95 lat tradycji i pracy na rzecz polskiej przyrody. Dzięki działalności Lasów Państwowych stale wzrasta lesistość Polski. Obecnie Polska jest pod tym względem w europejskiej czołówce. Niemal 30 proc. powierzchni kraju stanowią lasy. Jak wskazują badania opinii publicznej, obywatele doceniają pracę leśników plasując ich w czołówce zawodów o największym zaufaniu społecznym.

Jak ważna jest współpraca nas myśliwych z leśnikami nikomu nie trzeba tłumaczyć.Gospodarujemy na terenie Nadłeśnictwa Świebodzin oraz Nadleśnictwa Sulechów. Szczególnie dobra współpraca ze Służbą Leśną Nadleśnictwa Świebodzin bardzo cieszy.

W tym miejsu w imieniu Zarządu Koła oraz Wszystkich kolegów myśliwych składamy serdeczne życzenia wszystkim pracownikom Lasów Państwowych,szczególny ukłon w strone Pana Nadleśniczego Nadleśnictwa Świebodzin mgr. inż. Lecha Kołdyki .Życzymy wam duzo satysfakcji z wypełniania obowiazkow zawodowych. Niech duma i radość z pracy dodaje wam sił w działaniach na rzecz przyrody. Dużo Zdrowia!


Darz Bór!

 

 

W kwietniu polujemy na:
Dziki:
odyńce, wycinki, przelatki i warchlaki
Piżmaki
do 15.04


Źródło: http://www.pzlow.pl

Projekt i wykonanie NETSEND