Niedziela, 18 listopada 2018Imieniny: Aniela, Klaudyna, Roman
 
Home
Zarząd Koła Informuje PDF Drukuj Email

- 03 czerwca 2017 r. prowadzone będą prace związane z ogrodzeniem, zabezpieczeniem przed szkodami upraw na obwodzie 103 rejon 11. Obecność obowiązkowa o godz. 9.00.

- 10 czerwca 2017 r. odbędzie się uroczyste polowanie Złoty Rogacz i Złoty Oręż. Zbiórka myśliwych przy stole myśliwskim na obwodzie 113 rejon 8B o godz. 17.00.

 Darz Bór!

 
Kurs wabienia 4-5 lipca 2017 PDF Drukuj Email

Zarząd Okręgowy PZŁ w Zielonej Górze informuje, że w dniach 4-5 lipca 2017r. odbędzie się kurs ,,SZLACHETNEJ SZTUKI WABIENIA”. Kurs obejmuje 8 godzin zajęć, podczas których kursant dowie się na czym polega sztuka wabienia, w jaki sposób wydobyć odpowiedni dźwięk oraz jak zainteresować i sprowokować wabioną zwierzynę. Koszt uczestnictwa w kursie to 100 zł.  płatny przelewem na konto ZO PZŁ w Zielonej Górze. Zgłoszenia na kurs przyjmuje ZO PZŁ w Zieonej Górze w nieprzekraczalnym terminie do 19 czerwca br.

 Darz Bór!

 
07-05-2017 Walne Zgromadzenie PDF Drukuj Email

Dnia 07 maja 2017 roku w Świebodzinie odbyło się Walne Zgromadzenie członków naszego Koła. Otwarcia Walnego Zgromadzenia dokonał prezes kol. Andrzej Podraza. Przywitał przybyłych kolegów i przedstawił porządek obrad. Po stwierdzeniu prawomocności obrad, wybrano na przewodniczącego kol. Bartosza Romanowskiego, a sekretarzem został kol. Marek Cichowski. Nastąpił również wybór Komisji Uchwał i Wniosków oraz Komisji Skrutacyjnej. W kolejnych punktach posiedzenia przyjęto sprawozdanie Zarządu Koła i Komisji Rewizyjnej za miniony rok gospodarczy. Zatwierdziliśmy również bilans Koła i Walne Zgromadzenie udzieliło absolutorium poszczególnym członkom Zarządu. Zatwierdziliśmy także preliminaż finansowy oraz plan łowiecki na nowy rok gospodarczy. Następnie kol. Mirosław Kuś przedstawił zaawansowanie prac przy budowie stanicy oraz koszt pierwszego etapu budowy. W związku z obchodami 60-lecia naszego Koła w 2018 roku, Walne Zgromadzenie powołało komitet organizacyjny w skład, którego weszli Zarząd, Komisja Rewizyjna i kol. Krzysztof Białoń. Następnie dyskutowano nad zmianą lokalizacji książki pobytu myśliwych na polowaniach indywidualnych. Po pysznym obiedzie, w następnych punktach porządku koledzy przedstawili propozycję uchwał w sprawie zasad zapraszania gości na polowania zbiorowe oraz zasadach sprzedaży ilości polowań dewizowych oraz ustalenie premii za pozyskaną zwierzynę. W kolejnym punkcie Zarząd przedstawił propozycję kandydatów do odznaczeń Zasłużony dla Łowiectwa Zielonogórskiego w osobach kolegów Krzysztofa Rączkowskiego, Zbigniewa Gorsiaka i Karola Nerynga oraz propozycję wystąpienia przez nasze Koło odznaczenia Złom. Później łowczy kol. Jan Bogusz ogłosił króla sezonu 2016/2017 - został nim kol. Karol Neryng - Gratulacje !!! i lisiarza roku - został nim kol. Kazimierz Lis - Gratulacje !!! Obaj myśliwi otrzymali pamiątkowe statuetki. Na koniec przystąpiliśmy do przegłosowania uchwał.

 Darz Bór!

 
Książka "Łowiectwo w powiecie świebodzińskim i nie tylko" PDF Drukuj Email

Sznowni Koledzy!

Miło nam poinformować, że dobiegają końca prace związane z wydaniem monografii pt. "Łowiectwo w powiecie świebodzińskim i nie tylko...", której autorem jest kol. dr Jan Mielżyński, dzięki współpracy przy współredagowaniu części dotyczącej PONOWY Skąpe z kol. Krzysztofem Rączkowskim w wymienionej publikacji szeroko ujęte jest nasze Koło. W związku z tym, że Zarząd naszego Koła planuje zakupić dla każdego członka wymienioną książkę zachęcamy Kolegów do wsparcia finansowego wydania monografii. Jeżeli któryś z kolegów chciałby udzielić takiego wsparcia zapraszamy do kontaktu z Zarządem Koła.

 Darz Bór!

 

 
Walne Zgromadzenie 07-05-2017 PDF Drukuj Email

Zarząd Koła Łowieckiego PONOWA w Skąpem zwołuje w dniu 07 maja 2017 r. o godzinie 9.00 Walne Zgromadzenie Członków Koła, które odbędzie się w internacie szkoły specjalnej w Świebodzinie (ul. Sobieskiego).

Obecność wszystkich członków jest obowiązkowa.

 Darz Bór! 

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 38

Zwierzyna


Więcej...

W listopadzie polujemy na:
Jelenie szlachetne:
byki, łanie i cielęta
Jelenie sika:
byki, łanie i cielęta
Daniele:
byki, łanie i cielęta

Całość >>


Źródło: http://www.pzlow.pl

Projekt i wykonanie NETSEND