Środa, 18 lipca 2018Imieniny: Kamil, Robert, Szymon
 
Home
04-07-2017 Promocja Monografii Kół Łowieckich Powiatu Świebodzińskiego PDF Drukuj Email

04 lipca 2017 roku odbyła się uroczysta promocja Monografii Kół Łowieckich Powiatu Świebodzińskiego. To szczególne wydarzenie zorganizowano w ośrodku wypoczynkowym LEŚNIK w Łagowie. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście, myśliwi i poczty sztandarowe. Nasze Koło reprezentowali prezes kol. Andrzej Podraza, łowczy kol. Jan Bogusz oraz kol. Marek Cichowski i kol. Krzysztof Rączkowski. Prezes ORŁ kol. Andrzej Skibiński wraz z przewodniczącym ZOPZŁ kol. Jackiem Banaszakiem wręczyli autorowi książki kol. Janowi Mielżyńskiemu oraz Nadleśniczemu Nadleśnictwa Świebodzin Lechowi Kołdyce Certyfikaty Amicus Venator. Następnie autor wręczył pierwsze egzemplarze z dedykacją sponsorom, gościom i myśliwym współpracującym przy przygotowaniu książki. Po części oficjalnej uczestnicy uroczystości spotkali się na degustacji dziczyzny kulinarnej, gdzie dzielili się wrażeniami i opiniami na temat świeżo wydanej monografii.
Koledze Janowi Mielżyńskiemu składamy wielkie podziękowania za pomysł i realizację projektu pt. Monografia Kół Łowieckich Powiatu Świebodzińskiego.
Darz Bór!
 
Kalendarz polowań zbiorowych 2017/2018 PDF Drukuj Email

W zakładce polowania, Zarząd Koła podaje kalendarz polowań zbiorowych w sezonie 2017/2018.

Darz Bór!

 
Informacje Zarządu Koła PDF Drukuj Email

Zarząd Koła podaje plan polowań Złota Kaczka i Złoty Wieniec.

- Złota Kaczka - 19 sierpnia 2017 r. obwód 103, zbiórka o 6.00 przy cmentarzu w Nowej Wiosce.

- Złoty Wieniec - 02 września 2017 r., obwód 103, zbiórka przy stole myśliwskim o godz. 17.00.

- Złoty Wieniec - 09 września 2017 r., obwód 113, zbiórka przy stole myśliwskim o godz. 17.00.

Darz Bór!

 
10-06-2017 Złoty Rogacz i Złoty Oręż PDF Drukuj Email

10 czerwca 2017 roku odbyło się w naszym Kole tradycyjne polowanie Złoty Rogacz i Złoty Oręż. Jak zawsze spotkaliśmy się przy stole myśliwskim na obwodzie 113 na zbiórce. Polowanie prowadził łowczy kol. Jan Bogusz. Omówił on zasady obowiązujące podczas łowów i przeprowadził losowanie stanowisk dla myśliwych. Po tych czynnościach i krótkich pogawędkach rozjechaliśmy się na wylosowane ambony.  Po wieczornej zasiadce myśliwi zjechali do stołu na grila i nocne wymiany wrażeń z polowań. O świcie ponownie udaliśmy się do łowiska na polowanie, a po udanych łowach spotkaliśmy się na pokocie o godzinie 7.00. Podczas polowania rogacze pozyskali koledzy Jan Bogusz, Karol Neryng, Lesław Cerkowniak, Bartosz Romanowski i Waldemar Para. Dziki strzelili koledzy Janusz Lubański, Irek Woch i Karol Neryng. Prowadzący ogłosił królem polowania w kategorii Złoty Rogacz kol. Waldemara Parę, a w kategorii Złoty Oręż kol. Karola Nerynga. Gratulacje!!!

 Darz Bór!

 

 
Zarząd Koła Informuje PDF Drukuj Email

- 03 czerwca 2017 r. prowadzone będą prace związane z ogrodzeniem, zabezpieczeniem przed szkodami upraw na obwodzie 103 rejon 11. Obecność obowiązkowa o godz. 9.00.

- 10 czerwca 2017 r. odbędzie się uroczyste polowanie Złoty Rogacz i Złoty Oręż. Zbiórka myśliwych przy stole myśliwskim na obwodzie 113 rejon 8B o godz. 17.00.

 Darz Bór!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 35

Zwierzyna


Więcej...

W lipcu polujemy na:
Sarny:
kozły
Dziki:
odyńce, wycinki, przelatki i warchlaki
Lisy, Jenoty, Norki Amerykańskie, Szopy Pracze

Całość >>


Źródło: http://www.pzlow.pl

Projekt i wykonanie NETSEND